Насiння кукурудзи

У сільськогосподарському виробництві україни кукурудза має важливе значення. У зернофуражному балансі їй відводиться провідна роль. Завдяки посухостійкості кукурудза є надійною страховою культурою в роки, несприятливі для озимих та ярих зернових. Кукурудза є цінною сировиною харчової та переробної промисловості.

ПП “Родомир -Агро” пропонує широкий спектр посівного насіння кукурудзы  українських і закордонних виробників.

Насіння кукурудзи української селекції

Насіння кукурудзи української селекції

Насіння кукурудзи Saaten Union

Насіння кукурудзи Saaten Union

Насіння кукурудзи Limagrein

Насіння кукурудзи Limagrein

До кожної позиції посівної кукурудзи надається докладний опис: апробаційні, біологічні та господарські ознаки. Надано методичні рекомендації з вирощування насіння на ділянках гібридизації та особливості технології їх вирощування.

За біологічним потенціалом, рівнем продуктивності, кормовими властивостями кукурудза переважає озиму пшеницю, ячмінь, інші зернові культури.

Зерно кукурудзи використовується на фуражні цілі  (65-70%), технічні (15-20%), продовольчі (10-15%).

Кукурудза є основною силосною культурою.За врожайністю зеленої маси вона перевищує майже всі зернові культури.

Зерно кукурудзи використовують на продовольчі цілі. З нього виготовляють більше 150 харчових і технічних продуктів: борошно, пластівці, сироп, глюкоза, спирт, крохмаль та інші.

Все більше кукурудза приваблює як потенційний енергоносій. В розвинутих країнах Європи, США, Канади до 10-12% енергоносіїв, які використовуються, виробляють з кукурудзи у формі етанолу – додатку до високооктанових марок бензину. Щорічно в світі до 9-10% зерна кукурудзи використовується для виробництва етанолу.

Кукурудза – це культура звеличезним адаптивним потенціалом, який дозволяє створювати гібриди фактично для всіх природно – кліматичних зон.

ПП “Родомир -Агро”:

  • Допоможе Вам підібрати посівне насіння   кукурудзы, яка відповідає грунтовим і кліматичним особливостям Вашого регіону.
  • Проконсультує з питань захисту рослин згідно умов Вашого господарства, а також з питань технології вирощування гібридів  кукурудзи.