Насіння соняшнику

Cемена подсолнечника1

Для агропромислового комплексу України соняшник – це головна олійна культура. Виробництво соняшнику відрізняється значною  рентабельністю в порівнянні з іншими напрямками ведення сільського господарства. Умови внутрішнього ринку сільськогосподарської продукції призвели до того, що увага вітчизняних виробників, особливо східної частини Лісостепу України, націлена на вирощування переважно соняшнику, завдяки високій рентабельності.

ПП “Родомир -Агро” пропонує широкий спектр насіння соняшнику  українських і закордонних виробників.

Насіння соняшнику української селекції

Насіння соняшнику української селекції

Насіння соняшнику Saaten Union

Насіння соняшнику Saaten Union

Насіння соняшнику Нові Сад

Насіння соняшнику     Нові Сад

Насіння соняшнику Limagrein

Насіння соняшнику Limagrein

Насіння соняшнику  Palenta

Насіння соняшнику Palenta

Основними напрямками роботи вище зазначених виробників  соняшнику є селекція на високу урожайність, тривалість вегетаційного періоду, стійкість до хвороб та шкідників, стійкість до стресових факторів середовища, високий вміст олії, високий вміст окремихжирних кислот в олії та інші.

До кожної позиції посівного соняшнику надається докладний опис: апробаційні, біологічні та господарські ознаки. Надано методичні рекомендації з вирощування насіння на ділянках гібридизації та особливості технології їх вирощування.

ПП “Родомир -Агро”:

  • Допоможе Вам підібрати посівне насіння  соняшнику, яке відповідає грунтовим і кліматичним особливостям Вашого регіону.
  • Проконсультує з питань захисту рослин згідно умов Вашого господарства, а також з питань технології вирощування гібридів соняшнику.